שאלות נפוצות

האתר הוא אתר ארכיון מסוג אנימה בדיוק כפי שהשם מרמז, והוא מרכז בתוכו סדרות אנימה להורדה ישירה ובחינם, מטרת האתר היא שהפרקים וסדרות האנימה ישארו באוויר כל הזמן במטרה שלכם הגולשים תהיה גישה אליהם בכל עת וזה בעצם המטרה שאליה אנו מכוונים. כמו כן המטרה העיקרית שלנו הוא להקים אתר בישראל שמרכז כמה שיותר פרקים ואנימות להורדה וללא בעיות.

בכדי להוריד את הפרקים באתר יש לעיין במדריך הבא, לאחר שעשיתם את הפעולות במדריך יבצר לכם תיקיה של החילוץ ובו הפרקים הניתנים לצפייה מהמחשב, בשביל לצפות בפרקים יש להוריד את התוכנה הבאה. התוכנה הבאה היא התוכנה המוכרת בשם VLC ובאמצעותה ניתן לצפות בפרקים בנגן המדיה. ניתן לצפות בפרקים גם בנגן המדיה של המחשב או לחלופין בכל נגן מדיה.

ובכן, צפייה ישירה לרוב לא חוקית וארגונים כאלה ואחרים מנסים להפחית את הצפייה באינטרנט (הנקראת גם פיראטית), התרחיש קורה גם בעולם וכמובן בשרתים שונים כגון: מגה, גוגל דרייב ועוד.

לכן זה לא ריאלי לדעת לעלות פרקים ואז הם יוסרו אחרי זמן מסוים. לכן הפרקים עולים לדרייב בקובץ ZIP להורדה ולא כצפייה ישירה מהסיבה הפשוטה שמהניסיון שלי קבצי ZIP הכוללים סיסמא לא מוסרים ע"י גוגל דרייב ומסוגלים להיות באוויר במשך שנים ארוכות.

נ.ב – ייתכן שבעתיד נשקול אופציה לצפייה ישירה.

כעיקרון מידי חודש אנו מעלים באופן קבוע בין 1-5 אנימות לאתר, ומעדכנים אחת לחודש פרקים שמתעדכנים בסדרות אנימה ארוכות כגון: וואן פיס ונארוטו.

ניתן להתעדכן בתאריכים ובסטטוס שלהם בעמוד הראשי שלנו.

במידה ואחד מן הפרקים \ אנימות באתר לא פועלים מאיזה שהיא סיבה ניתן לדווח לנו בדף צור קשר בתפריט הראשי של האתר.

נשמח עם תפרטו אודות הבעיה: שם האנימה + שם הפרק.

הקישור לא עובד? רוצים לדווח על קישור שבור? פשוט עברו לדף צור קשר